Bluzki damskie: czy bluzki z chokerem są modne?

Bluzki damskie na rok 2018, szczególnie fasony bluzek na sezon letni 2018, są tak różnorodne, że jest w czym wybierać. Od bluzek kopertowych, bluzek koszulowych, bluzek hiszpanek, gdzieś na końcu plasują się niegdyś słynne  bluzki z chockerem. Czy warto je jednak nosić w roku 2018? Odpowiedź jest poniżej!

Bluzki z chokerem dopasowują się swoim krojem i fasonem do subtelnych i kobiecych fasonów oraz trendów. Lecz według niektórych są już passe – czymś co wyszło z mody. Z drugiej natomiast strony znajdują się dalej młodsze wiekowo dziewczyny, które chętnie noszą bluzki z chokerem na codzień.

Bluzki 2018 – bluzki z chokerem – gdzie na pewno ją znajdę?

Coraz mniej znajduje się już bluzek w tym fasonie w sieciówkach i w lokalnych sklepach. Możesz na pewno znaleźć ten fason w pobliskim second handzie, o ile masz trochę szczęścia ;-). Ale też możesz znaleźć idealną bluzkę z chockerem w sklepie on-line ZOiO pod adresem https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki. Na pewno znajdziesz tam ten fason i inne rodzaje bluzek dla Twojej szafy!

Bluzka z chokerem – czy warto ją dalej kupować?


dziewczyna w bluzce z chokeremTeraz pozostaje odpowiedź na pytanie czy warto. Według nas tak! Mimo, że nie są one obecnie promowane w ww. sklepach to zwykle ich fason jest bardzo praktyczny, szczególnie w chłodniejsze dni. Lekko ocieplają szyję, a w przypadku cieplejszego materiału potrafią one chronić węzły chłonne i szyję w zimny wieczór lub w dni, kiedy pogoda jest kiepska. W tym przypadku bardzo dobrze spisze się bluzka w tym stylu zrobiona z cieplejszego materiału, np. bluzka wełniana lub bluzka bawełniana. Może być tutaj także idealna bluzka swetrowa. Tego typu ciepłą bluzkę z chokerem możesz nabyć w ZOiO.

dziewczyna w ciemnozielonym swetrze z chokerem i z falbaną u rąk

 

Pomijając fakt, czy rzeczywiście bluzka z chokerem jest dalej w modzie, chcemy stanowczo podkreślić, że chętnie dalej ten fason kupujemy. Jednym z tych powodów jest fakt, że po prostu lubimy ten fason. Jest on najzwyczajniej wygodny. Druga sprawa to to, że tego typu bluzka po części wpasowuje się w modne fasony. Jest na swój sposób kobieca i subtelna, a właśnie to głównie promują obecne domy mody. Dodatkowo warto wspomnieć, że tego typu bluzka jest świetna do zestawienia ze spódnicą midi lub mini, a także z kolorowymi spodniami rurkami i jeansami, np. dżinsowymi biodrówkami.

Podsumowując nasz artykuł uważamy, że jeśli preferujesz nakładać bluzki z chokerem to je najzwyczajniej noś! W końcu kto powiedział, że wszyscy muszą kupować i nakładać coś co wszyscy inni?