szczęśliwa kobieta siedząca na kanapie na tle udekorowanego pokoju na święta

Jak się nie ubierać w święta?

Dobry wygląd jest czymś, do czego dąży naprawdę wiele kobiet. Chociaż słowo dobry można definiować na kilka różnych sposobów, to cały czas chodzi o fakt, żeby wszystko do siebie pasowało i żebyśmy czuły się wygodnie. Szczególnie w święta dobrze jest szczególnie się postarać o to, żebyśmy wyglądały stosownie do okazji, a przez to też czuły się lepiej.

Wyjątkowe okoliczności to sytuacja, w której jesteśmy szczególnie narażone na modowe wpadki. W tym czasie musimy naprawdę bardzo dobrze przemyśleć, to co na siebie włożymy. Bowiem możemy być pewne, że nawet nasze najmniejsze potknięcie zostanie zauważone. A przecież w Polsce zwykło się powtarzać, że co w rodzinie, to nie zginie. A przecież nie chciałyśmy być kojarzone z niewłaściwym ubiorem przez liczne grono naszych cioć. Z tego względu lepiej nie dopuścić do sytuacji, w której nasz strój nie pasuje do okazji. Sprawdź nasze propozycje i uwolnij się od tej troski!

Świąteczne wpadki modowe, których lepiej unikać

kobieta na tle choinki bożonarodzeniowej
Nie warto ryzykować o bardzo odważne kroje sukienek – wybierz lepiej wybierz uniwersalny krój w którym wiesz, że dobrze będziesz się czuć.

Przede wszystkim to nie jest dobry czas na to, żeby podkreślić walory naszego ciała. Z tego względu wszystkie mini, które mamy w swojej szafie zdecydowanie powinny tam zostać. Podobnie zresztą jak sukienki z dużymi dekoltami lub wycięciami. Chciałaś taki strój włożyć na święta? Z naszej strony sugerujemy by zmienić plany!

Podobnie kroje sukienek, które tak przylegają do naszego ciała, że można podejrzewać to, iż są o rozmiar za małe powinny trzymać się daleko od świątecznego klimatu. Nie tylko z tego względu, że zazwyczaj wyglądają dość wyzywająco. Jest tak głównie dlatego, że to nie jest dobry czas na trzymanie diety. W końcu która z nas chciałaby dla sukienki zrezygnować z pysznego pieroga, którym kusi nas mama? Bo jeżeli go zjemy, będąc ubraną w mega obcisłą sukienkę, to ona z pewnością nam tego nie wybaczy.

Zbyt swobodne propozycje to również nie jest dobry sposób na świąteczny look. Chodzi o to, żeby znaleźć równowagę. Według nas rozwiązanie zbyt eleganckie, jak na przykład balowa suknia, również nie jest dobrym planem. Jesteśmy pewne, że w obliczu takich dylematów najprostszym rozwiązaniem jest po prostu mała czarna. Proponujemy też proste kroje sukienek, które można określić jako ubrania w stylu niewymuszonej elegancji na tegoroczne święta.