kobieta stojąca do ściany

Bluzki damskie – jakie modele wybrać na dzień i na wieczór?

Wybór idealnej bluzki damskiej jest o tyle trudny, że zewsząd jesteśmy zalewani propozycjami wielu różnych modeli, które sprawdzą się na różne okazje. I to właśnie w zależności od okazji, na jaką potrzebujemy tego ciucha powinniśmy podejmować decyzję o jego zakupie. Oczywistym jest fakt, że innego rodzaju bluzki potrzebujemy na co dzień, a inna sprawdzi się na wieczór.

Propozycje dzienne i wieczorowe różnią się od siebie nie tylko fasonem, ale również kolorem i aplikacjami, czy innymi elementami ozdobnymi. Uważamy, że nie zmienia to faktu, że obie te propozycje możemy nabyć w naprawdę niskiej cenie. Takie tanie bluzki damskie będą cieszyły nie tylko nasze oko, ale również nasz portfel. Zakupy to przyjemność dla każdej kobiety, więc robiąc je w niższej cenie możemy sobie częściej na nie pozwolić. Proponujemy bluzki damskie z ZOiO. Nosiłyśmy już je i możemy powiedzieć, że nie tylko są tanie, ale wpasowują się również w obowiązujące trendy modowe. Doradzamy, że jeżeli chcecie więc ubierać się modnie i tanio to powinnyście przeczytać ten wpis.

Eleganckie bluzki damskie – najciekawsze propozycje

kobieta siedząca w fotelu z filiżanką kawy w ręku
Wiele modeli eleganckich bluzek damskich można ubrać się za dnia jak i na wieczór

To, na jakąś elegancką bluzkę damską się zdecydujemy ma duże znaczenie. My np. takie ubrania wybieramy zazwyczaj na ważne okazje. Zależy nam wówczas na tym, żeby prezentować się najlepiej, jak to tylko możliwe. Nie trudno znaleźć informacje o tym, że to pierwsze kilkanaście sekund decyduje o tym, jak będziemy odbierani przez drugiego człowieka. A w pierwszej kolejności jesteśmy oceniani właśnie na podstawie naszego wyglądu. Radzimy wam by zadbać o to jak wyglądamy na przykład na ważnych spotkaniach biznesowych.

 

Ciekawą propozycją damskiej bluzki na wspomnianą wyżej okazję jest na przykład bluzka z żabotem. Jesteśmy zdania, że żabot nadaje się do eleganckiego i formalnego charakteru, który jest tak pożądany przy tego typu okolicznościach. W przypadku eleganckich fasonów warto również postawić na poszczególne kolory – szczególnie niebieski. Kolor niebieski to barwa kojarzona z biznesowym, formalnym lookiem.

 

Bluzki damskie to też dobry wybór na wieczór. Proponujemy je na przykład na spotkanie z przyjaciółmi, czy randkę z naszą drugą połówką. Wówczas możemy postawić na nieco swobodniejsze propozycje niż te do biura, czy na biznesowe spotkanie. Dobrym przykładem jest na przykład bluzka z koronką, która dodatkowo wygląda bardzo kobieco.

Bluzki damskie na co dzień – jak wybrać idealną?

Według nas idealna bluzka damska, która sprawdzi się w stylu casualowym, to przede wszystkim zgodna z naszym stylem. Przyznamy się, że jedna z nas uwielbia ubierać się na rockowo. Rockowy styl to głównie kolor czarny i bluzki z ciekawymi nadrukami są dobrym rozwiązaniem, które jest dla nas najlepsze. Taka bluzka połączona ze spodniami i czarnymi, ciężkimi butami będzie się naprawdę świetnie prezentowała. Jeśli natomiast lubicie ubierać się dziewczęco, to bluzki damskich w pastelowych kolorach z pewnością podbije nasze serca. Takie z dodatkiem wstążek wglądają absolutnie uroczo!