kobiety siedzące i tulące się na molo

Zimowe swetry – Nasze top 5

Za oknem temperatura spada coraz niżej, z tego względu zwracamy się w stronę ciepłych ubrań. Nasze ulubione letnie sukienki poszły w niepamięć, a ich miejsce zajęły swetry. Cała masa swetrów. Ciężko jest znaleźć kobietę, która nie ma chociaż jednego ciepłego swetra w swojej szafie.

Zima to czas, w którym szczególnie dużą uwagę przykładamy do tego, czy jest nam ciepło. Jeśli poprzedniego dnia zmarzliśmy, to kolejnego sięgniemy prawdopodobnie po najcieplejszy egzemplarz swetra, jaki posiadamy. Z tego względu można twierdzić, że sweter to zimowe must-have. My podzielamy tę opinię i przedstawiamy top 5 zimowych swetrów, które warto mieć w swojej szafie!

Najlepsze swetry na zimę

różowe paznokcie przytulone do swetra w jasnym różu
Swetry, tak jak inne elementy odzieży damskiej, mają swoje różne fasony i odmiany.

Po pierwsze, stawiamy na grube sploty. Takie swetry wyglądają nie tylko ciekawie, ale są również bardzo ciepłe. Piękny warkocz nawet na szarym swetrze będzie wyglądał fantastycznie, dlatego warto postawić na takie fasony. W zależności od tego, jakie kolory należą do naszych ulubionych, to takie warkoczowe swetry powinnyśmy kupować!

Po drugie, zima to czas świąt, a te wiążą się ze świątecznymi swetrami. Chociaż pieszczotliwie są często określane mianem brzydkie, to w rzeczywistości coś nas do nich ciągnie. Może renifery, a może czerwony kolor.. Jedno jest pewne – warto chociaż jeden świąteczny sweter mieć w swojej szafie.

Po trzecie, kardigan. Rozpinane swetry to doskonała okazja do tego, żeby pokazać światu naszą ulubioną koszulkę z nadrukiem i nie chować jej gdzieś na dnie szafy, nawet gdy ma krótki rękawek, a lato dawno jest za nami. Grube kardigany to również idealny sposób na wprowadzenie sukienki do naszej zimowej garderoby.

Po czwarte, golf! To nie tylko sposób na zapalenie gardła, ale przede wszystkim na zapobieganie tej chorobie. Golfy chronią przed utratą ciepła większy obszar naszego ciała, dlatego warto się zdecydować na chociaż jeden sweter z takim dekoltem. W końcu która z nas nie lubi, jak jest jej ciepło?

Po piąte zaś i jednocześnie ostatnie – warto postawić również na chociaż jeden cieńszy sweter, na wypadek gdyby jednak zima nie zawsze była taka sroga, jaką ją malują. Kupując wszystkich w wymienionych przez nas swetrowych ulubieńców możemy być pewne, że żadna zima i żadna okoliczność nie będą nam straszne!